اخبار

با بالا و پایین بردن موس خود تمام خبر ها را بخوانید.

 
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 21561

02 دی

جديدترين نسخه سيستم عامل تلويزيون هوشمند توسط کمپاني ال جي در نمايشگاه CES آمريکا رونمايي خواهد شد. مطلب ویژه

 جديدترين نسخه سيستم عامل تلويزيون هوشمند توسط کمپاني ال جي در نمايشگاه CES آمريکا رونمايي خواهد شد.
ال جي اعلام کرد جديدترين محصولات تلويزيون هوشمند مجهز به پلتفرم webOS ۳.۰ است. اين پلتفرم براي مهيا کردن تجربه استفاده راحت تر و کاربرپسندتر طراحي شده است. اين شرکت webOS ۳.۰ سه ويژگي بزرگنمايي، اتصال موبايل و ريموت را به صورت چشمگيري به روزرساني کرده که تجربه کاربري را به سطحي متفاوت مي‌رساند.

بزرگنمايي ايجاد شده در اين پلتفرم، کاربران را قادر مي‌سازد تا اشياء و حروف را بدون کم شدن کيفيت بزرگ کنند. همچنين، با اتصال موبايل، کاربران مي‌توانند به آساني با اپليکيشن LG TV Plus دستگاه گوشي همراه هوشمندشان را به تلويزيون هوشمند ال‌جي متصل کنند و به اپليکيشن‌هاي گوشي موبايلشان از طريق تلويزيون دسترسي داشته باشند.

طراحي ريموت به‌روزشده در اين فناوري نيز به گونه‌اي است که با استفاده از دکمه‌هاي اضافي روي آن بتوان دستگاه‌هاي گيرنده ديجيتال را کنترل کرد. در طراحي قابليت Screen Remote بازنگري شده است تا براي ايجاد راحتي بيشتر و دردسر کمتر رابط کاربري ساده‌تر شود.

همچنين با هدف لذت بردن آسان از محتواهاي ديجيتال باکيفيت، webOS ۳.۰ قابليت Channel Plus را ارائه مي‌کند. اين ويژگي از گستره وسيعي از محتواهاي OTT در قالبي کاربرپسند پشتيباني مي‌کند. قابليت Channel Plus فهرست يکپارچه‌اي از کانال‌هاي ارائه دهنده محتواي OTT و ساير کانال‌هاي تلويزيوني تهيه مي‌کند.

قابليت Channel Plus مي‌تواند براي پيشنهاد کردن برنامه‌هاي مورد علاقه با استفاده از يک اپليکيشن کنترل شود. درهمين حال تلويزيون‌هاي هوشمند ال‌جي با webOS ۳.۰ ويژگي‌ها و قابليت‌هاي به‌روزشده فراوان ديگري نيز دارند که تجربه بصري خانگي را به سطحي کاملا جديد رسانده است.

قابليت هايي از جمله اطلاعات برنامه‌ها که الگوهاي تماشا را تحليل مي‌کند، ويژگي هايي که به کاربر اجازه مي‌دهد تا دو شبکه متفاوت يا يک شبکه تلويزيوني و يک فيلم بلوري را به طور همزمان تماشا کند. قابليت هايي مانند پخش موسيقي حتي در زمان خاموشي تلويزيون خاموش و قابليت کنترل لوازم خانگي هوشمند ال‌جي يا ساير توليدکنندگان سازگار با ال‌جي را روي صفحه تلويزيون. 

تلويزيون‌هاي هوشمند با پلتفرم webOS ۳.۰ در غرفه شرکت ال‌جي در سالن مرکزي Convention Center لاس وگاس از ششم تا نهم ژانويه ۲۰۱۶ ارائه مي‌‌شوند.

نظر دادن

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید