سوال و جواب

جواب سوالات خود را اینجا پیدا کنید.

 

شرکت آماده هرگونه خدمات موضوع شرکت در سطح کشور می باشد و کارشناسان خود را برای بررسی پروژه به شهر مورد نظر اعزام خواهد کرد.

شرکت دارای 3 نوع پشتیبانی می باشد که عبارت است از آنلاین ,تلفنی,حضوری که با توجه به پروژه های مختلف متغیر می باشد.

بسار سوال خوبی می باشد شرکت یکی از مهترین اهداف های خود را در ضمینه آموزش گذاشته است و در تمام پروژه های خود حداقل 1 روز بحث آموزشی سیستم ارایه شده را ارایه می کند.

ارتباط مشتری یکی از مهمترین اهداف شرکت می باشد و از طریق تماس تلفنی و حضوری آماده ارایه انواع خدمات می باشد.

شرکت بعد از دریافت درخواست شما به صورت مکتوب نیاز شما را بررسی و پلن قابل اجرا را در قالب یک پیش فاکتور برای شما ارسال می نماید و در صورت توافق قرارداد همکاری تنظیم و برای شما ارسال خواهد شد.

شرکت بعد از دریافت درخواست شما کارشناس خود را برای نیاز سنجی به محل اعزام کرده و بعد از انجام کارشناسی قیمت مشخص شده و درخواست کننده اعلام خواهد شد در صورت رضایت طرفین قرارداد منعقد می گردد.

شرکت با داشتن افراد متخصص و شناخت کامل در این حوزه پروژه کارفرما را بررسی و بهترین پلن اجرایی را ارایه می دهد و به صورت فنی با حضور نماینده کارفرما نسبت به مراحل انجام کار توضیحات لازم را داده و پروژه را اجرایی می نماید.

بله شرکت یکی از حوزه های فعالیت خود را اجرای دوربین های مداربسته گذاشته است و محصولات با کیفیت و دارای برند معتبر را ارایه می دهد هدف ما ارایه بهترین کیفیت می باشد.

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید